Als Oranjevereniging Putten hebben wij weer ons uiterste best gedaan om de inwoners van Putten een mooi programma aan te bieden. Op vele onderdelen bekend, maar met ook een paar nieuwe elementen. Na 11 jaar zal er in 2018 geen Pleinfeest meer worden georganiseerd. Het is niet langer financieel verantwoord om een Pleinfeest op een professionele wijze te organiseren zoals we dat gewend waren.

In plaats daarvan zal het marktplein worden omgetoverd tot een Koningsplein, waar een Foodfestival in combinatie met optredens van diverse artiesten in de trant van singer/songwriters zal komen. Het terras zal wederom worden verzorgd door ‘De Hertogh eten en drinken’. Nadat het vuurwerk is afgestoken zal het programma om 22.30 uur zijn geëindigd en komt een hopelijk geslaagde Koningsdagviering tot haar einde.

Klik hier voor een overzicht van het totale programma.